WEDSTRIJD
07.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Taiyo Yamanaka | Fons Van Sambeek | 2-6, 6-2, 10-6 | M15 Skopje | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
10.02.02, 22 Jaar
10.02.02, 22 Jaar
Taiyo Yamanaka vs. Fons Van Sambeek - onderlinge wedstrijden
07.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Taiyo Yamanaka | Fons Van Sambeek | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Skopje | Clay |
Taiyo Yamanaka form & Fons Van Sambeek form
Taiyo Yamanaka - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Jie Cui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Yan Bai | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yusaku Sugaya | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kentaro Otsuka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lennon Roark Jones | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Mika Brunold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Michael Zhu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Filippo Mazzola | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ludovico Vaccari | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 7-5, 14-16 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Torcq | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yashvardhan Singh | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 7-66, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rui Ning Huang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Nicolas Jadoun | 5-7, 6-3, 10-1 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Bluett | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 Kwalif. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Krasner | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ke Hau Hung | - | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Hikaru Shiraishi | 1-6, - Taiyo Yamanaka - scratch | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Luca Castelnuovo | 7-612, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Kazuma Kawachi | 6-73, 6-4, 2-0, Kazuma Kawachi - scratch | wedstrijd detail |
Fons Van Sambeek - laatste wedstrijden
M15 East - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Perry Gregg | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Nick Lagaev | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Winston - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Franco Capalbo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Norman - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Justin Schlageter | 6-77, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Danil Panarin | 7-63, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Felipe Pinzon Moreno | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Albuquerque - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Olle Wallin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Andrew Fenty | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cary 1 - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Karl Poling | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Stian Klaassen | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Beaupain | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Alex Knaff | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emil Rast | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Joel Angel Lucero | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
06.07.23 1e ronde | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Noah Schachter | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Eyal Shyovitz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Niv Zuckerman | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Trey Hilderbrand | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Sahar Simon | 6-3, 3-0, Sahar Simon - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Trey Hilderbrand | 6-4, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Constantinos Koshis | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bronka | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |