WEDSTRIJD
14.12.15 | 2e ronde | Takanyi Garanganga | Joseph Imeh Ubon | 6-4, 6-2 | Nigeria F4 | Hard |
STATISTIEKEN
Takanyi Garanganga | Joseph Imeh Ubon | |
1e Service % | 32/47 (68%) | 25/47 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/32 (78%) | 15/25 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 9/22 (41%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/47 (49%) | 13/47 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/94 (61%) | 37/94 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Nigeria
09.05.97, 26 Jaar
09.05.97, 26 Jaar
Takanyi Garanganga vs. Joseph Imeh Ubon - onderlinge wedstrijden
10.10.19 | 2e ronde | Takanyi Garanganga | Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - scratch | wedstrijd detail | M25+H Lagos | Hard |
30.05.18 | 2e ronde | Takanyi Garanganga | Joseph Imeh Ubon | 5-2, Joseph Imeh Ubon - scratch | wedstrijd detail | Zimbabwe F1 | Hard |
16.05.17 | 1e ronde | Takanyi Garanganga | Joseph Imeh Ubon | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | Nigeria F3 | Hard |
11.05.16 | 2e ronde | Takanyi Garanganga | Joseph Imeh Ubon | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Nigeria F4 | Hard |
14.12.15 | 2e ronde | Takanyi Garanganga | Joseph Imeh Ubon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Nigeria F4 | Hard |
Takanyi Garanganga form & Joseph Imeh Ubon form
Takanyi Garanganga - laatste wedstrijden
M25 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Louis Tessa | 6-3, 1-3, - Takanyi Garanganga - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Louis Herman | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.19 2e ronde | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Jaime Sigauque | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
10.11.19 Finale | vs. David Perez Sanz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.19 Halve finale | vs. Kelsey Stevenson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.19 Kwartfinale | vs. Dennis Uspensky | 6-0, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.19 2e ronde | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
19.10.19 Halve finale | vs. Aldin Setkic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-0, Gianni Mina - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Michael-John Every | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Paul Emmanuel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
13.10.19 Halve finale | vs. Calvin Hemery | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Skander Mansouri | Skander Mansouri - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Pretoria - Hard | ||||
04.10.19 Kwartfinale | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Len Schouten | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Michael-John Every | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Johannesburg - Hard | ||||
28.09.19 Halve finale | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.09.19 Kwartfinale | vs. Jordan Hasson | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Devin Badenhorst | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Memphis - Hard | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Jacob Dunbar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
23.07.19 2e ronde | vs. Zhe Li | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail |
Joseph Imeh Ubon - laatste wedstrijden
M25+H Lagos - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 0-3, - Joseph Imeh Ubon - scratch | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Takanyi Garanganga | 0-3, - Joseph Imeh Ubon - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Mohammed Mohammed | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Accra - Hard | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-73, 0-2, - Joseph Imeh Ubon - scratch | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Benjamin Fumi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Simon Yitbarek | 5-7, 0-1, - Joseph Imeh Ubon - scratch | wedstrijd detail | |
22.04.19 Kwalif. | vs. Igor Banicevic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Joao Pedro Sorgi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Emmanuel Audu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. William Bushamuka | 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuel Idoko | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 Kwalif. | vs. Joshua Rose | Joshua Rose - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Nigeria F5 - Hard | ||||
08.10.18 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 Kwalif. | vs. Benjamin Fumi | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nigeria F4 - Hard | ||||
01.10.18 1e ronde | vs. Arnaud Sewanou | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F2 - Hard | ||||
06.06.18 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bharath-Srinivasan Parthasarathy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F1 - Hard | ||||
30.05.18 2e ronde | vs. Takanyi Garanganga | 2-5, - Joseph Imeh Ubon - scratch | wedstrijd detail | |
28.05.18 1e ronde | vs. Kunal Vazirani | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uganda F4 - Clay | ||||
22.05.18 1e ronde | vs. Boris Aguma | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.05.18 Kwalif. | vs. Andre Ku Meza | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nigeria F3 - Hard | ||||
01.05.18 1e ronde | vs. Mirko Martinez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.04.18 Kwalif. | vs. Michael Junior Michael | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nigeria F2 - Hard | ||||
22.04.18 Kwalif. | vs. Stephan Gerritsen | 6-78, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Junior Michael | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nigeria F1 - Hard | ||||
17.04.18 1e ronde | vs. Stephan Gerritsen | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.04.18 Kwalif. | vs. Anurag Nenwani | 7-611, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |