WEDSTRIJD
12.10.21 | 1e ronde | Tallon Griekspoor | Blaz Rola | 6-2, 7-66 | Napoli 2 | Clay |
STATISTIEKEN
Tallon Griekspoor | Blaz Rola | |
1e Service % | 39/60 (65%) | 41/70 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/39 (90%) | 30/41 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/21 (43%) | 12/29 (41%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/70 (40%) | 16/60 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/130 (55%) | 58/130 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 8 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tallon Griekspoor | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
5-2 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Tallon Griekspoor | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Tallon Griekspoor | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-2 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Tallon Griekspoor | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Blaz Rola | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 5-5 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tallon Griekspoor | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tallon Griekspoor vs. Blaz Rola - onderlinge wedstrijden
12.10.21 | 1e ronde | Tallon Griekspoor | Blaz Rola | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | Napoli 2 | Clay |
Tallon Griekspoor form & Blaz Rola form
Tallon Griekspoor - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Jannik Sinner | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Alexander Zverev | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Alexander Bublik | 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 7-5, 2-0, Abedallah Shelbayh - scratch | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Emil Ruusuvuori | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 7-67, 7-63 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Leandro Riedi | 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-1, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 2-6, 3-6, 7-63, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Borna Coric | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
23.11.23 | vs. Jannik Sinner | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
02.11.23 3e ronde | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 2e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Hubert Hurkacz | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-64, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Pavel Kotov | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
06.10.23 2e ronde | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 2-3, - Tallon Griekspoor - scratch | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
01.10.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 2e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.23 | vs. Borna Gojo | 6-4, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail |
Blaz Rola - laatste wedstrijden
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.06.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montechiarugolo Challenger - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 Finale | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |