WEDSTRIJD
13.09.19 | Kwartfinale | Tallon Griekspoor | Facundo Mena | 6-78, 7-5, 6-1 | Banja Luka | Clay |
STATISTIEKEN
Tallon Griekspoor | Facundo Mena | |
1e Service % | 89/131 (68%) | 62/117 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 56/89 (63%) | 39/62 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/42 (52%) | 27/55 (49%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/11 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/117 (44%) | 53/131 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 129/248 (52%) | 119/248 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 7 |
Aces | 3 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tallon Griekspoor | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Facundo Mena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Facundo Mena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Facundo Mena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-3 | Facundo Mena | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tallon Griekspoor | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Facundo Mena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Facundo Mena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7, 8-8, 8-9 | ||
6-78 |
2 | ||
Tallon Griekspoor | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Tallon Griekspoor | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Facundo Mena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tallon Griekspoor | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Facundo Mena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Facundo Mena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Facundo Mena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Facundo Mena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Facundo Mena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Facundo Mena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Facundo Mena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Facundo Mena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tallon Griekspoor vs. Facundo Mena - onderlinge wedstrijden
13.09.19 | Kwartfinale | Tallon Griekspoor | Facundo Mena | 6-78, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Banja Luka | Clay |
Tallon Griekspoor form & Facundo Mena form
Tallon Griekspoor - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Jannik Sinner | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Alexander Zverev | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Alexander Bublik | 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 7-5, 2-0, Abedallah Shelbayh - scratch | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Emil Ruusuvuori | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 7-67, 7-63 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Leandro Riedi | 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-1, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 2-6, 3-6, 7-63, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Borna Coric | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
23.11.23 | vs. Jannik Sinner | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
02.11.23 3e ronde | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 2e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Hubert Hurkacz | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-64, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Pavel Kotov | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
06.10.23 2e ronde | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 2-3, - Tallon Griekspoor - scratch | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
01.10.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 2e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.23 | vs. Borna Gojo | 6-4, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail |
Facundo Mena - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Matias Soto | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
21.03.24 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Kestelboim | 6-72, 0-3, - Facundo Mena - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 6-74, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
26.02.24 Finale | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Bruno Fernandez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ezequiel Monferrer | 6-2, 2-1, Ezequiel Monferrer - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Hernan Casanova | 7-64, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 1-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
16.12.23 Finale | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 5-7, 7-65, 7-60 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Noah Schachter | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Alejandro Bancalari | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Nicolas Kicker | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Valerio Aboian | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Fernando Cavallo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Matias Soto | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail |