WEDSTRIJD
12.03.20 | 3e ronde | Tallon Griekspoor | Mohamed Safwat | 6-1, 7-68 | Nur Sultan | I. hard |
STATISTIEKEN
Tallon Griekspoor | Mohamed Safwat | |
1e Service % | 49/73 (67%) | 37/64 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/49 (82%) | 27/37 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/24 (54%) | 14/27 (52%) |
Benutte Breakpoints | 2/7 (29%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/64 (36%) | 20/73 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/137 (55%) | 61/137 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Tallon Griekspoor | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Tallon Griekspoor | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tallon Griekspoor vs. Mohamed Safwat - onderlinge wedstrijden
12.03.20 | 3e ronde | Tallon Griekspoor | Mohamed Safwat | 6-1, 7-68 | wedstrijd detail | Nur Sultan | I. hard |
Tallon Griekspoor form & Mohamed Safwat form
Tallon Griekspoor - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Jannik Sinner | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Alexander Zverev | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Alexander Bublik | 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 7-5, 2-0, Abedallah Shelbayh - scratch | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Emil Ruusuvuori | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 7-67, 7-63 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Leandro Riedi | 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-1, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 2-6, 3-6, 7-63, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Borna Coric | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
23.11.23 | vs. Jannik Sinner | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
02.11.23 3e ronde | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 2e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Hubert Hurkacz | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-64, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Pavel Kotov | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
06.10.23 2e ronde | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 2-3, - Tallon Griekspoor - scratch | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
01.10.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 2e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.23 | vs. Borna Gojo | 6-4, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail |
Mohamed Safwat - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |