WEDSTRIJD
07.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Tanner K Smith | Grigoriy Lomakin | 6-4, 6-3 | M25 Los | Hard |
STATISTIEKEN
USA
23.06.95, 28 Jaar
23.06.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tanner K Smith vs. Grigoriy Lomakin - onderlinge wedstrijden
07.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Tanner K Smith | Grigoriy Lomakin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Los | Hard |
Tanner K Smith form & Grigoriy Lomakin form
Tanner K Smith - laatste wedstrijden
M15 Cancun - Hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Kros | 7-65, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Skyler Butts | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rodolfo Villavicencio Castro | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
17.01.20 2e ronde | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.20 Kwartfinale | vs. Brandon Walkin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde | vs. Matthew Mendez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Los - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Simon Freund | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
13.12.19 2e ronde | vs. Nick Chappell | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. David Fox | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Rana-Roop Singh Bhullar | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Von Hellens | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
22.11.19 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Tyler Mercier | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Brandon Perez | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Kakhniuk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Sorbo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Malibu - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Noah Steinhausen | 6-1, 4-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
M25 Fort - Hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Hendrik Jebens | 4-6, 0-3, - Tanner K Smith - scratch | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Logan Smith | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vikas Deo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Waco - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. George Goldhoff | 6-75, 6-76 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Siem Woldeab | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Claremont - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Raymond Sarmiento | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Reese Stalder | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. David Volfson | 6-3, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail |
Grigoriy Lomakin - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniel Ibragimov | 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-5, - Grigoriy Lomakin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Madhwin Kamath | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Alec Beckley | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Alberto Lim | 3-6, 7-66, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 6-4, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Chanon Phunsawat | Chanon Phunsawat - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 Finale | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Siwanat Auytayakul | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |