WEDSTRIJD
20.10.21 | 1e ronde | Tao Mu | Karlo Cubelic | 4-6, 6-1, 6-4 | M15 Doha | Hard |
STATISTIEKEN
Tao Mu | Karlo Cubelic | |
1e Service % | 60/79 (76%) | 52/94 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/60 (72%) | 38/52 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/19 (68%) | 17/42 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/17 (24%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/94 (41%) | 23/79 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/173 (55%) | 78/173 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tao Mu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tao Mu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tao Mu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tao Mu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tao Mu | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Tao Mu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tao Mu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tao Mu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tao Mu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tao Mu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tao Mu | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tao Mu | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tao Mu | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tao Mu | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
13.01.98, 26 Jaar
17445 $
13.01.98, 26 Jaar
17445 $
Tao Mu vs. Karlo Cubelic - onderlinge wedstrijden
20.10.21 | 1e ronde | Tao Mu | Karlo Cubelic | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Doha | Hard |
06.10.21 | 1e ronde | Tao Mu | Karlo Cubelic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Doha | Hard |
Tao Mu form & Karlo Cubelic form
Tao Mu - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Kasidit Samrej | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 7-62, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | - | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 5-7, 1-1, - Tao Mu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Thando Longwe-Smit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. John Echeverria | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Iannis Miletich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Linang Xiao | 7-5, 4-6, - Tao Mu - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Aoran Wang | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, Stefanos Sakellaridis - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Luca Castelnuovo | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Zhao Zhao | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Jie Cui | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Hanwen Li | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Sheng Tang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Linghao Zhang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Chukang Wang | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Pol Wattanakul | 6-4, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Karlo Cubelic - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - scratch | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail |