WEDSTRIJD
11.03.23 | Halve finale | Tao Mu | Lorenzo Carboni | 6-2, 6-1 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Tao Mu | Lorenzo Carboni | |
1e Service % | 39/48 (81%) | 30/46 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/39 (77%) | 16/30 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/9 (56%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/46 (54%) | 13/48 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tao Mu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tao Mu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tao Mu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tao Mu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Tao Mu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tao Mu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tao Mu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tao Mu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tao Mu vs. Lorenzo Carboni - onderlinge wedstrijden
11.03.23 | Halve finale | Tao Mu | Lorenzo Carboni | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Tao Mu form & Lorenzo Carboni form
Tao Mu - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Kasidit Samrej | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 7-62, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | - | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 5-7, 1-1, - Tao Mu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Thando Longwe-Smit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. John Echeverria | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Iannis Miletich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Linang Xiao | 7-5, 4-6, - Tao Mu - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Aoran Wang | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, Stefanos Sakellaridis - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Luca Castelnuovo | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Zhao Zhao | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Jie Cui | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Hanwen Li | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Sheng Tang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Linghao Zhang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Chukang Wang | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Pol Wattanakul | 6-4, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Lorenzo Carboni - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Niels Visker | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. John Sperle | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Chirag Duhan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Robin Bertrand | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jakub Paul | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Michael Geerts | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-2, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Benoit Paire | 7-5, 2-6, 0-3, - Lorenzo Carboni - scratch | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Timo Legout | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Dominik Recek | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Daniele Rapagnetta | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Alessandro Spadola | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filippo Mazzola | 2-6, 0-2, - Lorenzo Carboni - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Filippo Moroni | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Theo Herrmann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Toufik Sahtali | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 1-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
08.07.23 Finale | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |