WEDSTRIJD
22.03.23 | 1e ronde | Taro Daniel | Arthur Rinderknech | 4-1, - scratch | Miami | Hard |
STATISTIEKEN
Taro Daniel | Arthur Rinderknech | |
1e Service % | 4/13 (31%) | 7/16 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 1/4 (25%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/9 (89%) | 4/9 (44%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 9/16 (56%) | 4/13 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 18/29 (62%) | 11/29 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 0 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Taro Daniel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Taro Daniel | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Taro Daniel | 4-1 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Taro Daniel vs. Arthur Rinderknech - onderlinge wedstrijden
22.03.23 | 1e ronde | Taro Daniel | Arthur Rinderknech | 4-1, Arthur Rinderknech - scratch | wedstrijd detail | Miami | Hard |
07.08.22 | Kwalif. | Arthur Rinderknech | Taro Daniel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Montreal | Hard |
26.10.20 | 1e ronde | Taro Daniel | Arthur Rinderknech | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Hamburg Challenger | I. hard |
Taro Daniel form & Arthur Rinderknech form
Taro Daniel - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Jack Draper | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Alex De Minaur | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Marcos Giron | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-1, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Tommy Paul | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 4-6, 6-4, 5-0, Constant Lestienne - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 4-6, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
13.01.24 Finale | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Ben Shelton | 7-5, 7-69 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Alexandre Muller | 6-4, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Max Purcell | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tsz Fu Wong | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Luca Nardi | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. August Holmgren | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Moez Echargui | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Marc Polmans | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Shintaro Mochizuki | 3-1, Shintaro Mochizuki - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Luke Saville | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 2-1, Yasutaka Uchiyama - scratch | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Yuta Shimizu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Li Tu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Arthur Rinderknech - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
22.10.23 Kwalif. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail |