WEDSTRIJD
27.02.20 | 3e ronde | Teimuraz Gabashvili | Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 7-5 | Pau Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Teimuraz Gabashvili | Illya Marchenko | |
1e Service % | 52/101 (51%) | 60/106 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/52 (87%) | 46/60 (77%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/49 (41%) | 20/46 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/106 (38%) | 36/101 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 105/207 (51%) | 102/207 (49%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces | 10 | 11 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Illya Marchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Illya Marchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Illya Marchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Illya Marchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Illya Marchenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Illya Marchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Illya Marchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Illya Marchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Illya Marchenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Illya Marchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Illya Marchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Illya Marchenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Illya Marchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Illya Marchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Illya Marchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Illya Marchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Illya Marchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Teimuraz Gabashvili vs. Illya Marchenko - onderlinge wedstrijden
27.02.20 | 3e ronde | Teimuraz Gabashvili | Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | Pau Challenger | I. hard |
03.10.19 | 3e ronde | Illya Marchenko | Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Nur Sultan | I. hard |
07.03.17 | 1e ronde van de kwal. | Illya Marchenko | Teimuraz Gabashvili | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Indian Wells | Hard |
06.01.16 | 2e ronde | Illya Marchenko | Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Doha | Hard |
10.06.14 | 1e ronde | Teimuraz Gabashvili | Illya Marchenko | 6-79, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | Halle | Grass |
02.09.08 | 1e ronde | Illya Marchenko | Teimuraz Gabashvili | 3-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | Cherkassy | Clay |
Teimuraz Gabashvili form & Illya Marchenko form
Teimuraz Gabashvili - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Bianchi | - | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | - | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Illya Marchenko - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Cem Ilkel | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Holt | 7-63, 6-74, 7-61 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 7-60, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 7-63, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Dennis Novak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Billy Harris | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Adam Walton | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Dennis Novak | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Kacper Zuk | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Toby Samuel | 5-7, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail |