WEDSTRIJD
20.01.20 | Kwalif. | Teimuraz Gabashvili | Jules Okala | 6-2, 6-3 | Rennes Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Teimuraz Gabashvili | Jules Okala | |
1e Service % | 28/49 (57%) | 47/61 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/28 (93%) | 29/47 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/21 (62%) | 5/14 (36%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/61 (44%) | 10/49 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 8 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jules Okala | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Jules Okala | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Jules Okala | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Jules Okala | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jules Okala | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Jules Okala | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Jules Okala | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Jules Okala | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Teimuraz Gabashvili vs. Jules Okala - onderlinge wedstrijden
20.01.20 | Kwalif. | Teimuraz Gabashvili | Jules Okala | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Rennes Challenger | I. hard |
Teimuraz Gabashvili form & Jules Okala form
Teimuraz Gabashvili - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Bianchi | - | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | - | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Jules Okala - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Cancun - Hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Blumenau Challenger - Clay | ||||
10.01.22 1e ronde | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.21 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.21 Halve finale | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.21 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.01.21 2e ronde | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.01.21 1e ronde | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.09.20 2e ronde | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.02.20 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.20 Kwartfinale | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
16.02.20 Finale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 Halve finale | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |