WEDSTRIJD
06.09.16 | 1e ronde | Tejas Chaukulkar | Dhakshineswar Suresh | 6-3, 6-1 | India F4 | Clay |
STATISTIEKEN
Tejas Chaukulkar | Dhakshineswar Suresh | |
1e Service % | 27/41 (66%) | 30/48 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/27 (85%) | 18/30 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/14 (57%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/48 (52%) | 10/41 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
India
24.10.89, 34 Jaar
24.10.89, 34 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
29.03.00, 24 Jaar
29.03.00, 24 Jaar
Tejas Chaukulkar vs. Dhakshineswar Suresh - onderlinge wedstrijden
20.03.17 | Kwalif. | Tejas Chaukulkar | Dhakshineswar Suresh | 6-3, 2-1, Dhakshineswar Suresh - scratch | wedstrijd detail | India F6 | Clay |
06.09.16 | 1e ronde | Tejas Chaukulkar | Dhakshineswar Suresh | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | India F4 | Clay |
Tejas Chaukulkar form & Dhakshineswar Suresh form
Tejas Chaukulkar - laatste wedstrijden
M25 Nussloch - Carpet | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
12.11.19 1e ronde | vs. Kaza Vinayak Sharma | 6-71, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Yash Chaurasia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Joel Link | 6-2, 2-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elias Emilio Walter | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Wetzlar - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Mortier | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Carles Batlle | 6-3, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kampala - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Simon Carr | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Rishi Reddy | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kampala - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Rishi Reddy | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
17.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Vilardo | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F20 - Clay | ||||
26.09.18 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Egypt F19 - Clay | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Adrian Exposito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F18 - Clay | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Simone Roncalli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Germany F11 - Clay | ||||
08.08.18 2e ronde | vs. Kevin Kaczynski | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.18 Kwalif. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.18 1e ronde | vs. Clement Geens | 4-5, Clement Geens - scratch | wedstrijd detail | |
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sonny Curik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Di Maro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Germany F10 - Clay | ||||
02.08.18 2e ronde | vs. Peter Torebko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.18 1e ronde | vs. Marcelo Zormann | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.07.18 Kwalif. | vs. Nicholas Horton | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Feda Bilic | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Faessen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Germany F9 - Clay | ||||
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Germany F5 - Clay | ||||
24.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jannik Rother | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
India F4 - Clay | ||||
18.03.18 Kwalif. | vs. Olly Sadler | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hardeep Singh Sandhu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
India F2 - Hard | ||||
04.03.18 Kwalif. | vs. Suraj R Prabodh | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Dhakshineswar Suresh - laatste wedstrijden
M15 Winston - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Garrett Johns | 6-2, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Pedro Rodenas | 6-75, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Robin Catry | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Holden Koons | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Vladislav Melnic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tay - Hard | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 Kwalif. | vs. Eric Jr. Olivarez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Long Pham Tuan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tay - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Minhtuan Pham | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Phuc Huynh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hieu Minh Nguyen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tay - Hard | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Francis Eala | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 New - Hard | ||||
25.03.22 Kwartfinale | vs. S D Prajwal Dev | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.22 2e ronde | vs. Ishaque Eqbal | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.22 1e ronde | vs. Nicolas Tepmahc | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.22 Kwalif. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paras Dahiya | 6-1, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Savva Polukhin | 7-5, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Festini Mira | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
04.02.19 Kwalif. | vs. Kaito Uesugi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indonesia F3 - Hard | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indonesia F2 - Hard | ||||
30.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ryotaro Matsumura | 6-3, 4-1, Ryotaro Matsumura - scratch | wedstrijd detail | |
Indonesia F1 - Hard | ||||
22.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vittorio Gianserra | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
India F4 - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Arpit Sharma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
India F1 - Hard | ||||
25.02.18 Kwalif. | vs. Nicholas Bybel | 6-77, 6-73 | wedstrijd detail |