WEDSTRIJD
19.08.13 | Kwartfinale | Thales Turini | Christian Lindell | 6-3, 6-73, 7-5 | Brazil F6 | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Thales Turini vs. Christian Lindell - onderlinge wedstrijden
13.11.18 | 1e ronde | Christian Lindell | Thales Turini | 6-4, Christian Lindell - scratch | wedstrijd detail | Brazil F9 | Clay |
15.05.18 | 1e ronde | Christian Lindell | Thales Turini | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Brazil F4 | Clay |
19.08.13 | Kwartfinale | Thales Turini | Christian Lindell | 6-3, 6-73, 7-5 | wedstrijd detail | Brazil F6 | Hard |
18.06.12 | Kwartfinale | Christian Lindell | Thales Turini | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Brazil F14 | Clay |
07.05.12 | Finale | Christian Lindell | Thales Turini | 6-75, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Brazil F9 | Clay |
22.08.11 | 1e ronde | Christian Lindell | Thales Turini | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Colombia F4 | Clay |
Thales Turini form & Christian Lindell form
Thales Turini - laatste wedstrijden
Brazil F9 - Clay | ||||
13.11.18 1e ronde | vs. Christian Lindell | 4-6, - Thales Turini - scratch | wedstrijd detail | |
Brazil F8 - Clay | ||||
06.11.18 1e ronde | vs. Javier Naser | 2-6, 6-3, 1-2, - Thales Turini - scratch | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
29.08.18 1e ronde | vs. Aleksa Bucan | 5-7, 1-2, - Thales Turini - scratch | wedstrijd detail | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Reinberg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Winnetka Challenger - Hard | ||||
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Orly Iradukunda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sri Lanka - Clay | ||||
21.06.18 Kwartfinale | vs. David Perez Sanz | 2-3, - Thales Turini - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.18 2e ronde | vs. Chayanon Kaewsuto | 7-61, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.06.18 1e ronde | vs. Vijayant Malik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sri Lanka - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Sharmal Dissanayake | 6-75, - Thales Turini - scratch | wedstrijd detail | |
Brazil F4 - Clay | ||||
15.05.18 1e ronde | vs. Christian Lindell | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brazil F3 - Clay | ||||
07.05.18 1e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brazil F2 - Clay | ||||
01.05.18 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brazil F1 - Clay | ||||
24.04.18 1e ronde | vs. Carlos Eduardo Severino | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Torebko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
India F4 - Clay | ||||
23.03.18 Halve finale | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.18 Kwartfinale | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.18 2e ronde | vs. Caio Silva | 7-64, Caio Silva - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.18 1e ronde | vs. Siva Deep Kosaraju | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
India F3 - Hard | ||||
14.03.18 2e ronde | vs. Prajnesh Gunneswaran | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.18 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brazil F4 - Clay | ||||
28.11.17 1e ronde | vs. Eduardo Dischinger | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brazil F3 - Clay | ||||
22.11.17 2e ronde | vs. Tigre Hank | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.17 1e ronde | vs. Asdrubal Gobernate | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brazil F2 - Clay | ||||
14.11.17 1e ronde | vs. Nicolas Santos | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
USA F36 - Clay | ||||
08.11.17 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
28.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
22.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sem Verbeek | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Leffler | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
30.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Fabricio Neis | 7-63, 1-2, - Thales Turini - scratch | wedstrijd detail | |
Turkey F34 - Clay | ||||
12.09.17 1e ronde | vs. Anton Desyatnik | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Christian Lindell - laatste wedstrijden
M25 Montauban - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grasse - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
15.03.21 1e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
21.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Mena | 6-1, 0-0, Facundo Mena - scratch | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
28.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Agustin Velotti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sao Paulo - Clay | ||||
26.11.20 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.20 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
18.11.20 2e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.20 1e ronde | vs. Cayetano March | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Clay | ||||
11.10.20 Kwalif. | vs. Liam Broady | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Miedler | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
09.10.20 Kwartfinale | vs. Nuno Borges | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.20 2e ronde | vs. Luis Faria | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.10.20 1e ronde | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Gianluigi Quinzi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Jan Satral | 7-65, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
19.09.20 Halve finale | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.20 Kwartfinale | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.20 2e ronde | vs. Tomas Machac | Tomas Machac - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.09.20 1e ronde | vs. Jan Satral | 3-6, 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
17.02.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |