WEDSTRIJD
02.10.20 | Kwartfinale | Thiago Agustin Tirante | Matias Franco Descotte | 7-69, 7-66 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Thiago Agustin Tirante | Matias Franco Descotte | |
1e Service % | 71/109 (65%) | 51/87 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 50/71 (70%) | 39/51 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/38 (61%) | 23/36 (64%) |
Benutte Breakpoints | 0/1 (0%) | 0/7 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/87 (29%) | 36/109 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/196 (50%) | 98/196 (50%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 12 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Thiago Agustin Tirante | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9 | ||
7-69 |
2 | ||
Thiago Agustin Tirante | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Thiago Agustin Tirante | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Thiago Agustin Tirante | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Thiago Agustin Tirante vs. Matias Franco Descotte - onderlinge wedstrijden
14.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Thiago Agustin Tirante | Matias Franco Descotte | 6-76, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | Concepcion Challenger | Clay |
02.10.20 | Kwartfinale | Thiago Agustin Tirante | Matias Franco Descotte | 7-69, 7-66 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
22.09.20 | 1e ronde | Matias Franco Descotte | Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Thiago Agustin Tirante form & Matias Franco Descotte form
Thiago Agustin Tirante - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Federico Gaio | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 2e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Gianluca Mager | 7-65, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Roman Andres Burruchaga | Roman Andres Burruchaga - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 7-61, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Joris De Loore | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 7-63, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Gustavo Heide | Gustavo Heide - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 6-74, 7-67 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail |
Matias Franco Descotte - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 7-64, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Boca - Clay | ||||
17.11.23 2e ronde | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Garrett Johns | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 1e ronde | vs. Markus Bolin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-5, - Matias Franco Descotte - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
04.11.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 2e ronde | vs. Nicolas Bruna | 7-64, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |