WEDSTRIJD
09.02.21 | 1e ronde | Thomas Laurent | Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | M15 Grenoble | I. hard |
STATISTIEKEN
Thomas Laurent | Robin Bertrand | |
1e Service % | 35/60 (58%) | 38/58 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/35 (63%) | 18/38 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/25 (44%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/58 (59%) | 27/60 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/118 (57%) | 51/118 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Robin Bertrand | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Thomas Laurent | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Robin Bertrand | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Thomas Laurent | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Robin Bertrand | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
Thomas Laurent | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Robin Bertrand | |
0-0, 15-30 | ||
Thomas Laurent | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Robin Bertrand | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Thomas Laurent | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
1-0 | Robin Bertrand | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Thomas Laurent | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Robin Bertrand | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Thomas Laurent | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Robin Bertrand | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40 | ||
Thomas Laurent | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Robin Bertrand | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Thomas Laurent | 5-3 | |
0-0, 15-15, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Robin Bertrand | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Thomas Laurent vs. Robin Bertrand - onderlinge wedstrijden
09.02.21 | 1e ronde | Thomas Laurent | Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Grenoble | I. hard |
Thomas Laurent form & Robin Bertrand form
Thomas Laurent - laatste wedstrijden
M25 Montauban - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 7-62, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Malek Jaziri | 6-1, 3-0, Malek Jaziri - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Platja - Clay | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
17.09.21 Kwartfinale | vs. Vasil Kirkov | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
13.04.21 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-4, - Thomas Laurent - scratch | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
09.03.21 1e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Jurgen Briand | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
14.11.20 Halve finale | vs. Holger Rune | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.20 Kwartfinale | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.20 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
15.10.20 2e ronde | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.10.20 1e ronde | vs. Lucas Poullain | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-72, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.10.20 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 6-3, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.09.20 1e ronde | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.20 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.20 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.20 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.20 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.20 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Robin Bertrand - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Henri Squire | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Adria Soriano Barrera | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Iliyan Radulov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-1, Alibek Kachmazov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Ilia Simakin | 6-75, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Lorenzo Carboni | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Stefan Palosi | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 2e ronde | vs. Leonardo Rossi | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 0-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Paul Jubb | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Sean Cuenin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Daniel Masur | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Matteo Martineau | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
19.10.23 Kwartfinale | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Michael Shaw | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |