WEDSTRIJD
28.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Tibo Colson | Mousa Alkotop | 2-6, 6-3, 10-5 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Jordan
25.06.98, 25 Jaar
11190 $
25.06.98, 25 Jaar
11190 $
Tibo Colson vs. Mousa Alkotop - onderlinge wedstrijden
28.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Tibo Colson | Mousa Alkotop | 2-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Tibo Colson form & Mousa Alkotop form
Tibo Colson - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mika Brunold | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Stodder | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. David Poljak | 6-74, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Charlie Robertson | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Rodenas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Jonathan Mridha | 0-1, - Tibo Colson - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Jelle Sels | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexander Blockx | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Marvin Moeller | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Sander Jong | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alastair Gray | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. James Davis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. George Houghton | 6-3, 6-75, 7-63 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Charlie Robertson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
30.09.23 Finale | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Halve finale | vs. Karl Friberg | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 Kwartfinale | vs. Edas Butvilas | 6-1, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Vito Tonejc | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Harry Wendelken | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. James Davis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Simon Freund | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Mousa Alkotop - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Luca Castagnola | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Jordan Chiu | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Andriamasilalao | 4-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Jordan Chiu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Nucera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rui Ning Huang | 3-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Beconi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 4-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Louis Tessa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Frechet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Fabio De Michele | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Artem Podorozhnyi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Amirkhamza Nasridinov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filippo Mondini | 3-6, 7-67, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Niklas Schell | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Tanguy Genier | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Igor Dudun | 6-0, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Niklas Schell | 4-6, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Bikramjeet Singh Chawla | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |