WEDSTRIJD
14.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Tibo Colson | Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 6-3, 13-11 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tibo Colson vs. Vladimir Uzhylovsky - onderlinge wedstrijden
14.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Tibo Colson | Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Tibo Colson form & Vladimir Uzhylovsky form
Tibo Colson - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mika Brunold | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Stodder | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. David Poljak | 6-74, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Charlie Robertson | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Rodenas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Jonathan Mridha | 0-1, - Tibo Colson - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Jelle Sels | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexander Blockx | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Marvin Moeller | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Sander Jong | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alastair Gray | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. James Davis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. George Houghton | 6-3, 6-75, 7-63 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Charlie Robertson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
30.09.23 Finale | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Halve finale | vs. Karl Friberg | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 Kwartfinale | vs. Edas Butvilas | 6-1, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Vito Tonejc | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Harry Wendelken | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. James Davis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Simon Freund | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Vladimir Uzhylovsky - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail |