WEDSTRIJD
04.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Tim Heger | Alexis Boureau | 6-4, 6-4 | M25 Velenje | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
26.10.99, 24 Jaar
14148 $
26.10.99, 24 Jaar
14148 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
25.04.96, 27 Jaar
17119 $
25.04.96, 27 Jaar
17119 $
Tim Heger vs. Alexis Boureau - onderlinge wedstrijden
04.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Tim Heger | Alexis Boureau | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Velenje | Clay |
Tim Heger form & Alexis Boureau form
Tim Heger - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Dax Donders | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 1e ronde | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Carlo Angeli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Horvat | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Arthur Nagel | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Phil Exner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Till Steinmann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 5-7, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Konstantin Cucka | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Corey Gaal | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Noah Schlagenhauf | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
17.05.23 Kwalif. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Mathe | Gabor Mathe - niet aangetreden | wedstrijd detail |
Alexis Boureau - laatste wedstrijden
M15 Veigy - Carpet | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Berger | 1-2, - Alexis Boureau - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Twan Van Zijl | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Martim Simoes | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andre Stewart | 2-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Simon Freund | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Johannes Seeman | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Maxence Bertimon | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Berquier | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jeremy Jahn | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Thorben Sannen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Marlon Vankan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Simone Roncalli | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Michal Mikula | 7-63, 6-75, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Tristan Piombo | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Clement Deleersnyder | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Kubiak | 3-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Kokoro Isomura | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Babji Siva Atturu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Vito Dell'Elba | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mahadevan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Kuan Yu Chen | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |