WEDSTRIJD
12.07.21 | 2e ronde van de kwal. | Tim Heger | Roman Postolka | 7-5, 6-3 | M25 Telfs | Clay |
STATISTIEKEN
Tim Heger | Roman Postolka | |
1e Service % | 28/69 (41%) | 39/74 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 22/39 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/41 (44%) | 14/35 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/74 (51%) | 28/69 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/143 (55%) | 64/143 (45%) |
Dubbele fouten | 9 | 7 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Roman Postolka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tim Heger | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Roman Postolka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tim Heger | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Roman Postolka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tim Heger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Roman Postolka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tim Heger | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Roman Postolka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tim Heger | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Roman Postolka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tim Heger | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Roman Postolka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tim Heger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Roman Postolka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tim Heger | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Roman Postolka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tim Heger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Roman Postolka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tim Heger | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Roman Postolka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Germany
26.10.99, 24 Jaar
14148 $
26.10.99, 24 Jaar
14148 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
07.04.99, 24 Jaar
07.04.99, 24 Jaar
Tim Heger vs. Roman Postolka - onderlinge wedstrijden
12.07.21 | 2e ronde van de kwal. | Tim Heger | Roman Postolka | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Telfs | Clay |
Tim Heger form & Roman Postolka form
Tim Heger - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Dax Donders | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 1e ronde | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Carlo Angeli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Horvat | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Arthur Nagel | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Phil Exner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Till Steinmann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 5-7, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Konstantin Cucka | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Corey Gaal | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Noah Schlagenhauf | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
17.05.23 Kwalif. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Mathe | Gabor Mathe - niet aangetreden | wedstrijd detail |
Roman Postolka - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Hrazdil | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Andrea Bolla | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Messina Messina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Stefano Reitano | 1-6, 6-2, 14-16 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Vavassori | 6-3, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Anthony Genov | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Silvio Mencaglia | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Benes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jannik Maute | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Romeo Scomparin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Tomas Vaise | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Peter Nad | 6-3, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 7-5, 3-2, Samuel Puskar - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shu Matsuoka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Dylan Dietrich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Jenicek | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |