WEDSTRIJD
23.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Tim Van Rijthoven | Sascha Gueymard Wayenburg | 7-5, 7-64 | Quimper Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Tim Van Rijthoven | Sascha Gueymard Wayenburg | |
1e Service % | 48/70 (69%) | 53/93 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/48 (88%) | 41/53 (77%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 18/40 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/93 (37%) | 16/70 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/163 (54%) | 75/163 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 11 | 11 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sascha Gueymard Wayenburg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Sascha Gueymard Wayenburg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tim Van Rijthoven | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Sascha Gueymard Wayenburg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Sascha Gueymard Wayenburg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Sascha Gueymard Wayenburg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Sascha Gueymard Wayenburg | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tim Van Rijthoven | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Sascha Gueymard Wayenburg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tim Van Rijthoven | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Sascha Gueymard Wayenburg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tim Van Rijthoven | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Sascha Gueymard Wayenburg | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Sascha Gueymard Wayenburg | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tim Van Rijthoven | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Sascha Gueymard Wayenburg | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Sascha Gueymard Wayenburg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Sascha Gueymard Wayenburg | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tim Van Rijthoven vs. Sascha Gueymard Wayenburg - onderlinge wedstrijden
23.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Tim Van Rijthoven | Sascha Gueymard Wayenburg | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | Quimper Challenger | I. hard |
Tim Van Rijthoven form & Sascha Gueymard Wayenburg form
Tim Van Rijthoven - laatste wedstrijden
Rotterdam - I. hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.23 | vs. Alex Molcan | 7-66, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leandro Riedi | 3-6, 0-3, - Tim Van Rijthoven - scratch | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
04.01.23 2e ronde | vs. Aslan Karatsev | 6-77, 6-78 | wedstrijd detail | |
03.01.23 1e ronde | vs. Radu Albot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
11.11.22 Kwartfinale | vs. Cem Ilkel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.11.22 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-74, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.22 1e ronde | vs. Dominic Stricker | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-67, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Alexander Erler | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
Florence - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Mikael Ymer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 Kwalif. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Holger Rune | 6-72, 6-76 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Casper Ruud | 7-64, 4-6, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 3-6, 6-74, 7-69, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indianapolis Challenger - I. hard | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Ben Shelton | 7-67, 2-1, - Tim Van Rijthoven - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Evan Zhu | 6-72, 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-77, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.22 4e ronde | vs. Novak Djokovic | 2-6, 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.07.22 3e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.22 2e ronde | vs. Reilly Opelka | 6-4, 6-78, 7-67, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.06.22 1e ronde | vs. Federico Delbonis | 7-67, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
12.06.22 Finale | vs. Daniil Medvedev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.06.22 Halve finale | vs. Felix Auger Aliassime | 6-3, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.06.22 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail |
Sascha Gueymard Wayenburg - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alex Knaff | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Axel Garcian | 6-3, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Cyril Vandermeersch | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Emilien Demanet | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Daniel Masur | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Valentin Royer | 7-66, 4-4, Valentin Royer - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Mirza Basic | 3-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Milos Karol | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Lewie Lane | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 6-4, 1-0, Deney Wassermann - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Neil Oberleitner | 7-66, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Francois Musitelli | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Filippo Romano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Max Dahlin | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Amaury Raynel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Loann Massard | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Arthur Nagel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Daniil Glinka | 6-1, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jakub Paul | 1-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Thomas Faurel | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |