WEDSTRIJD
23.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Timo Stodder | Guy Dagan | 6-3, 6-2 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
26.02.00, 24 Jaar
26.02.00, 24 Jaar
Timo Stodder vs. Guy Dagan - onderlinge wedstrijden
23.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Timo Stodder | Guy Dagan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Timo Stodder form & Guy Dagan form
Timo Stodder - laatste wedstrijden
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail |
Guy Dagan - laatste wedstrijden
M15 East - I. hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Cameron Muller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Duarte Melo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 7-64, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Afula - Hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omer Yeshaya | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meitar - Hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pretoria - Hard | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Edley | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Howard-Tripp | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rico Gore | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Borza | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Butulija | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Sabanin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alec Deckers | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Athanassios Manekas | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Pretoria - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Heinrich Heyl | 3-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Johannesburg - Hard | ||||
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Chigaazira | 6-0, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natthasith Kunsuwan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Preston Brown | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ran Amar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Dudockin | 0-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Picchione | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Israel F14 - Hard | ||||
17.10.18 1e ronde | vs. Igor Smilansky | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Israel F13 - Hard | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Baskov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Israel F12 - Hard | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jesse Ross | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |