WEDSTRIJD
11.06.21 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Evan Furness | 4-6, 7-68, 6-4 | Almaty 1 | Clay |
STATISTIEKEN
Timofey Skatov | Evan Furness | |
1e Service % | 89/117 (76%) | 74/114 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 57/89 (64%) | 49/74 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/28 (46%) | 18/40 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/114 (41%) | 47/117 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 117/231 (51%) | 114/231 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 9 |
Aces | 0 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timofey Skatov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timofey Skatov | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Evan Furness | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
3 | ||
0-0 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Evan Furness | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Timofey Skatov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Timofey Skatov vs. Evan Furness - onderlinge wedstrijden
11.06.21 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Evan Furness | 4-6, 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | Almaty 1 | Clay |
Timofey Skatov form & Evan Furness form
Timofey Skatov - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - scratch | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
23.07.23 Kwalif. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Evan Furness - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
25.03.23 Halve finale | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.23 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |