WEDSTRIJD
04.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Lorenzo Claverie | 6-2, 6-4 | Perugia Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Timofey Skatov | Lorenzo Claverie | |
1e Service % | 43/54 (80%) | 48/78 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/43 (72%) | 31/48 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/11 (73%) | 12/30 (40%) |
Benutte Breakpoints | 3/12 (25%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/78 (45%) | 15/54 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/132 (56%) | 58/132 (44%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timofey Skatov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Timofey Skatov vs. Lorenzo Claverie - onderlinge wedstrijden
04.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Lorenzo Claverie | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Perugia Challenger | Clay |
Timofey Skatov form & Lorenzo Claverie form
Timofey Skatov - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - scratch | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
23.07.23 Kwalif. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Lorenzo Claverie - laatste wedstrijden
M25 Zapopan - Clay | ||||
13.10.23 Halve finale | vs. Victor Lilov | - Lorenzo Claverie - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-1, 1-0, Juan Carlos Manuel Aguilar - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Luciano Doria | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Ignacio Buse | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Christian Langmo | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Decatur - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Alexander Petrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irvine - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Quinn Vandecasteele | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Quinn Vandecasteele | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Blaise Bicknell | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Alexander Kotzen | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Rohan Murali | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Ryan Seggerman | 6-3, 6-74, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Isaiah Strode | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Liokossis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Trevor Svajda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huntsville - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Roberto Cid Subervi | 7-64, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 6-73, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |