WEDSTRIJD
07.06.21 | 1e ronde | Timofey Skatov | Lorenzo Giustino | 6-4, 3-6, 6-2 | Almaty 1 | Clay |
STATISTIEKEN
Timofey Skatov | Lorenzo Giustino | |
1e Service % | 84/111 (76%) | 44/85 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/84 (56%) | 29/44 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 13/41 (32%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 4/19 (21%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/85 (51%) | 49/111 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 105/196 (54%) | 91/196 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 9 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-4 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Timofey Skatov vs. Lorenzo Giustino - onderlinge wedstrijden
28.07.21 | 2e ronde | Timofey Skatov | Lorenzo Giustino | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Trieste Challenger | Clay |
06.07.21 | 1e ronde | Timofey Skatov | Lorenzo Giustino | 1-6, 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | Perugia Challenger | Clay |
07.06.21 | 1e ronde | Timofey Skatov | Lorenzo Giustino | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | Almaty 1 | Clay |
Timofey Skatov form & Lorenzo Giustino form
Timofey Skatov - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - scratch | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
23.07.23 Kwalif. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Lorenzo Giustino - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Keegan Smith | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Joao Sousa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 6-70, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Rigele Te | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Terence Atmane | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Terence Atmane | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |