WEDSTRIJD
26.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Timur Kiuamov | Wally Thayne | 6-4, 6-1 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
29.12.00, 23 Jaar
29.12.00, 23 Jaar
Timur Kiuamov vs. Wally Thayne - onderlinge wedstrijden
26.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Timur Kiuamov | Wally Thayne | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Timur Kiuamov form & Wally Thayne form
Timur Kiuamov - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikita Karpovich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wei-De Lin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Samuel Brosset | 6-74, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuchen Pan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Shrolik | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.11.22 Kwalif. | vs. Federico Campana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cihan Akay | 6-1, 2-0, Cihan Akay - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Omar El-Hawan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
08.11.22 Kwalif. | vs. Federico Campana | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matthias Ujvary | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairo - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Nicolas Bruna | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Valle | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Max Batyutenko | 6-74, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
20.01.22 2e ronde | vs. Yan Sabanin | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.12.21 1e ronde | vs. Koray Kirci | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.21 1e ronde | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Alibek Kachmazov | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
21.09.21 Kwalif. | vs. Sahar Simon | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail |
Wally Thayne - laatste wedstrijden
M25 Bakersfield - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Mitchell Harper | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miles Clark | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Columbus - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Evan Sharygin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Piotr Pawlak | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Gonela | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Lakewood - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Learner Tien | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Jared Thompkins | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alfredo Casso | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Lakewood - Hard | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kelly Giese | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Irvine - Hard | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Malibu - Hard | ||||
03.01.23 Kwalif. | vs. Alexander Petrov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jody Maginley | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Vandecasteele | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Brumm | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rancho - Hard | ||||
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bryce Nakashima | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
26.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gomez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Timur Kiuamov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alec Beckley | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 7-66, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 Kwalif. | vs. Egor Novikov | 1-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
05.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Dominik Langmajer | 4-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zakai Stone | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Austin Ansari (USA) | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luis Patino | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel O'Neill | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Skyler Butts | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Keist | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Claremont - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Harlingen - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jimmy Bendeck | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |