WEDSTRIJD
21.10.19 | 1e ronde | Tobias Kamke | Aleksandr Nedovyesov | 6-4, 6-2 | Hamburg Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Tobias Kamke | Aleksandr Nedovyesov | |
1e Service % | 35/76 (46%) | 37/55 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/35 (71%) | 23/37 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/41 (49%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/55 (47%) | 31/76 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/131 (54%) | 60/131 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 0 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tobias Kamke | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Aleksandr Nedovyesov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tobias Kamke | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Aleksandr Nedovyesov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tobias Kamke | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Aleksandr Nedovyesov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tobias Kamke | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Aleksandr Nedovyesov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tobias Kamke | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Aleksandr Nedovyesov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Tobias Kamke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Aleksandr Nedovyesov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Tobias Kamke | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Aleksandr Nedovyesov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tobias Kamke | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Aleksandr Nedovyesov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tobias Kamke | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Aleksandr Nedovyesov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tobias Kamke vs. Aleksandr Nedovyesov - onderlinge wedstrijden
21.10.19 | 1e ronde | Tobias Kamke | Aleksandr Nedovyesov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Hamburg Challenger | I. hard |
04.09.18 | 1e ronde | Tobias Kamke | Aleksandr Nedovyesov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Cassis Challenger | Hard |
18.03.16 | Kwartfinale | Tobias Kamke | Aleksandr Nedovyesov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Kazan Challenger | I. hard |
04.08.15 | 1e ronde | Tobias Kamke | Aleksandr Nedovyesov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Liberec Challenger | Clay |
03.05.14 | 1e ronde van de kwal. | Tobias Kamke | Aleksandr Nedovyesov | 6-4, 4-0, Aleksandr Nedovyesov - scratch | wedstrijd detail | Madrid | Clay |
Tobias Kamke form & Aleksandr Nedovyesov form
Tobias Kamke - laatste wedstrijden
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Marko Topo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
21.06.22 2e ronde | vs. Kaichi Uchida | 3-6, - Tobias Kamke - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde | vs. Tiago Cacao | 6-77, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Daniel Michalski | - | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Gengel | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
18.04.22 Kwalif. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Gengel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.22 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - I. hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Roberto Quiroz | 7-64, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.22 Kwalif. | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitar Kuzmanov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
04.01.22 1e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Forli 2 - I. hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Dominic Stricker | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Bari Challenger - Hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-710, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Joris De Loore | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.21 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
25.10.21 1e ronde | vs. Andreas Seppi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
24.09.21 Kwartfinale | vs. Dominic Stricker | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 2e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.09.21 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
04.09.21 Halve finale | vs. Lukas Lacko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Aleksandr Nedovyesov - laatste wedstrijden
Cagliari Challenger - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
02.10.22 Kwalif. | vs. Zhizhen Zhang | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Elahi Galan | 5-7, 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
Surbiton Challenger - Grass | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Jung | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Taro Daniel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Verdasco | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
25.10.21 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
08.03.21 Kwalif. | vs. Mirza Basic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
02.03.21 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Savriyan Danilov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cary Challenger - Hard | ||||
09.11.20 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.20 Kwalif. | vs. Patrick Kypson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Novikov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
11.03.20 2e ronde | vs. Roman Safiullin | - Aleksandr Nedovyesov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.20 2e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
13.01.20 2e ronde | vs. Borna Gojo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde | vs. Michael Mathayomchand | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
21.10.19 1e ronde | vs. Tobias Kamke | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
15.10.19 2e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
03.10.19 3e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 2e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |