Toby Alex Kodat vs. Jiri Barnat 19.06.2020

Toby Alex Kodat vs. Jiri Barnat 19.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

19.06.201e rondeToby Alex Kodat Jiri Barnat 6-2, 6-4 All Lower Clay

STATISTIEKEN

6-4

Toby Alex Kodat
USA
13.01.03, 18 Jaar




751
28
22311 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
26.07.01, 19 Jaar







Jiri Barnat
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Toby Alex Kodat vs. Jiri Barnat - onderlinge wedstrijden

19.06.201e rondeToby Alex KodatJiri Barnat6-2, 6-4 wedstrijd detail All Lower Clay

Toby Alex Kodat form & Jiri Barnat form

Toby Alex Kodat - laatste wedstrijden

Turkey M15 Antalya - Clay
08.06.21
1e ronde
vs. Fermin Tenti2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
04.06.21
Kwartfinale
vs. Nicolas Moreno De Alboran5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
03.06.21
2e ronde
vs. Andrea Basso6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
02.06.21
1e ronde
vs. Viacheslav Ovchinnikov6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
USA Tallahassee Challenger - Clay
19.04.21
1e ronde
vs. Facundo Mena3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
USA Orlando Challenger - Hard
12.04.21
1e ronde van de kwal.
vs. Tim Van Rijthoven5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
USA Miami - Hard
22.03.21
1e ronde van de kwal.
vs. Thiago Seyboth Wild3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
04.03.21
2e ronde
vs. Miljan Zekic1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
03.03.21
1e ronde
vs. Marsel Ilhan1-6, 6-1, 7-62 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
24.02.21
1e ronde
vs. Raul Brancaccio6-1, 6-75, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
16.02.21
1e ronde
vs. Joao Lucas Reis Da Silva0-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
13.01.21
1e ronde
vs. Arthur Fils6-3, 2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
10.01.21
Finale
vs. Maxime Hamou6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
09.01.21
Halve finale
vs. Alex Marti Pujolras4-6, 6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
08.01.21
2e ronde
vs. Marco Bortolotti6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
08.01.21
Kwartfinale
vs. Alexander Shevchenko6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
06.01.21
1e ronde
vs. Zakhar Trapeznikov6-4, 4-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
13.12.20
Finale
vs. Juan Bautista Torres3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
12.12.20
Halve finale
vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen3-6, 6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
11.12.20
Kwartfinale
vs. Aldin Setkic6-2, 7-64 overwinningwedstrijd detail
10.12.20
1e ronde
vs. Juan Bautista Otegui6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
10.12.20
2e ronde
vs. Pol Martin Tiffon3-6, 7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
03.12.20
2e ronde
vs. Johan Nikles2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
02.12.20
1e ronde
vs. Muthu Senthilkumar6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
25.11.20
1e ronde
vs. Jiri Lehecka3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
16.11.20
2e ronde van de kwal.
vs. Stefan Palosi6-3, 2-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
15.11.20
1e ronde van de kwal.
vs. Stephanos Schinas6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
12.11.20
1e ronde
vs. Mateus Alves (2001)2-6, 6-3, 6-71 nederlaagwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
30.10.20
Kwartfinale
vs. Matija Pecotic2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
29.10.20
2e ronde
vs. Zsombor Piros6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail

Jiri Barnat - laatste wedstrijden

Czech Republic M25 Prague - Clay
10.05.21
2e ronde van de kwal.
vs. Adam Pavlasek3-6, 6-4, 12-14 nederlaagwedstrijd detail
09.05.21
1e ronde van de kwal.
vs. Vlad Victor Cornea7-5, 3-6, 11-9 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
08.02.21
1e ronde van de kwal.
vs. Chien-Hsun Lo3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
31.01.21
1e ronde van de kwal.
vs. Francesco Passaro2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M25 Jablonec - Clay
21.09.20
1e ronde van de kwal.
vs. Dominik Kellovsky5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M25 Prague - Clay
14.09.20
2e ronde van de kwal.
vs. Petr Nouza4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
13.09.20
1e ronde van de kwal.
vs. Arnav Alok Goel6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
All Lower - Clay
06.08.20
1e ronde
vs. Tadeas Paroulek6-75, 6-3, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
24.07.20
1e ronde
vs. Vitaliy Sachko4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
23.07.20
1e ronde
vs. David Poljak3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
10.07.20
1e ronde
vs. Michal Konecny6-73, 7-5, Michal Konecny - scratchoverwinningwedstrijd detail
19.06.20
1e ronde
vs. Toby Alex Kodat2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia M15 Trnava - I. hard
24.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Piotr Grynkowski3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M15 Milovice - I. hard
14.11.19
2e ronde
vs. Mark Whitehouse4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.19
1e ronde
vs. Pavel Shumeiko6-4, 2-6, 7-65 overwinningwedstrijd detail
12.11.19
Kwalif.
vs. Piotr Grynkowski4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
11.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Daniel Vrba6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Prague - I. hard
04.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Oleksii Krutykh4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M15 Opava - Carpet
30.10.19
1e ronde
vs. Ondrej Krstev2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M15 Liberec - Carpet
24.10.19
2e ronde
vs. Adrian Bodmer6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
23.10.19
1e ronde
vs. Tomas Machac6-74, 2-1, Tomas Machac - scratchoverwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Olomouc - Carpet
16.10.19
1e ronde
vs. Dominik Nazaruk3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M25+H Ricany - Clay
24.09.19
Kwalif.
vs. Petr Michnev0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
23.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Stepan Pecak6-4, 7-63 overwinningwedstrijd detail
22.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Vojtech Vlkovsky6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Slovakia M15 Bratislava - Clay
27.08.19
Kwalif.
vs. Tomas Liska1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.08.19
2e ronde van de kwal.
vs. Martin Dobry7-64, 6-3 overwinningwedstrijd detail
26.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Pietro Mugelli6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Slovakia M15 Piestany - Clay
15.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Samuel Puskar3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M25 Pardubice - Clay
24.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Oleg Prihodko0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
<