WEDSTRIJD
07.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Tom Schonenberg | Patric Prinoth | 6-3, 6-0 | M15 Bad | Carpet |
STATISTIEKEN
Tom Schonenberg | Patric Prinoth | |
1e Service % | 23/38 (61%) | 21/40 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/23 (70%) | 13/21 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/15 (87%) | 4/19 (21%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/40 (58%) | 9/38 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/78 (67%) | 26/78 (33%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 4 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tom Schonenberg | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Patric Prinoth | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Tom Schonenberg | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Patric Prinoth | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tom Schonenberg | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Patric Prinoth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tom Schonenberg | 3-3 | |
0-0, 15-0 | ||
4-3 | Patric Prinoth | |
0-0 | ||
Tom Schonenberg | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Patric Prinoth | |
0-0 | ||
Tom Schonenberg | 1-0 | |
2-0 | Patric Prinoth | |
Tom Schonenberg | 3-0 | |
4-0 | Patric Prinoth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tom Schonenberg | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
31.08.96, 27 Jaar
31.08.96, 27 Jaar
Tom Schonenberg vs. Patric Prinoth - onderlinge wedstrijden
22.01.23 | 1e ronde van de kwal. | Tom Schonenberg | Patric Prinoth | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Nussloch | Carpet |
07.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Tom Schonenberg | Patric Prinoth | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Bad | Carpet |
Tom Schonenberg form & Patric Prinoth form
Tom Schonenberg - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - scratch | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Patric Prinoth - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Agwi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Hoffmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evangelos Kypriotis | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Lam Meng Bart | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Nicola Rispoli | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Tommaso Compagnucci | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Messina Messina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Alessandro Bellifemine | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudy Richter | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pieter De Lange | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Simonsson | 7-64, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Reggio - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Axel Bergdahl | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johan Claesson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ferdinando Robin Fragasso | 3-6, 6-0, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Mura | 4-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. George Houghton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Boeckli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Paris | 2-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Schonenberg | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sheffield - I. hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Mccormick | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |