INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tomas Farjat vs. Louis Tessa - onderlinge wedstrijden
10.05.21 | Kwalif. | Tomas Farjat | Louis Tessa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Tomas Farjat form & Louis Tessa form
Tomas Farjat - laatste wedstrijden
Louis Tessa - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 3-6, 1-2, - Louis Tessa - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Denys Klok | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Jasza Szajrych | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 5-7, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Marysko | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Mariano Tammaro | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Toprak Avcibasi | 6-78, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikail Alimli | 4-0, Mikail Alimli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 0-4, - Louis Tessa - scratch | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Yassine Dlimi | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 1e ronde | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |