WEDSTRIJD
01.07.21 | 2e ronde | Tomas Farjat | Ryota Tanuma | 6-3, 6-1 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Tomas Farjat | Ryota Tanuma | |
1e Service % | 28/46 (61%) | 37/58 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 21/37 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/18 (44%) | 6/21 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/58 (53%) | 15/46 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tomas Farjat | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tomas Farjat | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tomas Farjat | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tomas Farjat | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tomas Farjat | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Tomas Farjat | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tomas Farjat | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tomas Farjat | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tomas Farjat vs. Ryota Tanuma - onderlinge wedstrijden
01.07.21 | 2e ronde | Tomas Farjat | Ryota Tanuma | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Tomas Farjat form & Ryota Tanuma form
Tomas Farjat - laatste wedstrijden
Ryota Tanuma - laatste wedstrijden
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
31.10.22 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 Kwalif. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |