WEDSTRIJD
13.06.17 | 1e ronde | Tomas Lipovsek Puches | Camilo Ugo Carabelli | 7-5, 4-6, 6-4 | Argentina F2 | Clay |
STATISTIEKEN
Tomas Lipovsek Puches | Camilo Ugo Carabelli | |
1e Service % | 70/108 (65%) | 55/102 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/70 (60%) | 33/55 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/38 (53%) | 25/47 (53%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 5/16 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/102 (43%) | 46/108 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/210 (50%) | 104/210 (50%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tomas Lipovsek Puches vs. Camilo Ugo Carabelli - onderlinge wedstrijden
13.06.17 | 1e ronde | Tomas Lipovsek Puches | Camilo Ugo Carabelli | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | Argentina F2 | Clay |
Tomas Lipovsek Puches form & Camilo Ugo Carabelli form
Tomas Lipovsek Puches - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Antoine Vincent | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fajing Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tucuman - Clay | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Vitor Leal | 4-6, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Cristobal Castro | 6-3, 5-0, Cristobal Castro - scratch | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Galdos | Sergio Galdos - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Lujan - Clay | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Luciano Doria | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Marco Cecchinato | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. N.Sriram Balaji | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Remy Bertola | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-0, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Thiago Cigarran | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Taylor | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Camilo Ugo Carabelli - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Ignacio Buse | 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Kwartfinale | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 7-610, 5-7, 4-0, Adolfo Daniel Vallejo - scratch | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 1-4, - Camilo Ugo Carabelli - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 Kwalif. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Federico Coria | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Felix Gill | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Mateus Alves | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Mariano Navone | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Jesper De Jong | 6-73, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hayden Jones | 6-0, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 6-2, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Federico Coria | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |