Slovakia
31.07.98, 25 Jaar
18322 $
31.07.98, 25 Jaar
18322 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tomas Liska vs. Jiri Barnat - onderlinge wedstrijden
27.08.19 | Kwalif. | Tomas Liska | Jiri Barnat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Bratislava | Clay |
12.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Jiri Barnat | Tomas Liska | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | Czech Republic | I. hard |
Tomas Liska form & Jiri Barnat form
Tomas Liska - laatste wedstrijden
M15 Bratislava - Clay | ||||
21.08.21 Halve finale | vs. Fabian Marozsan | - | wedstrijd detail | |
20.08.21 Kwartfinale | vs. Robin Stanek | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Bastian Malla | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Karl Friberg | 6-3, 2-2, Karl Friberg - scratch | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Stehlik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisandru Rodriguez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Dalibor Svrcina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Gengel | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.08.20 1e ronde | vs. Janos Fekete | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Filip Horansky | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 1-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Filip Polasek | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Martin Dobry | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Tomas Machac | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Michl | 5-7, 7-68, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Duje Kekez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Tomislav Jotovski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egill Sigurdsson | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Galimardanov | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Aleksic | 2-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 1e ronde | vs. Mats Hermans | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Jiri Barnat - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Mees Rottgering | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Vadym Ursu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Karlo Cubelic | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Philip Henning | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Omar Brigida | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Eric Vanshelboim | 6-78, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Maxim Mrva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Petr Michnev | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Daniel Paty | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Daniel Paty | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |