WEDSTRIJD
17.02.20 | 1e ronde | Tomas Machac | Leopold Zima | 6-2, 6-2 | Koblenz Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Tomas Machac | Leopold Zima | |
1e Service % | 24/39 (62%) | 37/64 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/24 (88%) | 20/37 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/15 (73%) | 11/27 (41%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/64 (52%) | 7/39 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/103 (63%) | 38/103 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tomas Machac | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tomas Machac | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tomas Machac | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tomas Machac | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tomas Machac | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tomas Machac | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tomas Machac | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tomas Machac | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tomas Machac vs. Leopold Zima - onderlinge wedstrijden
17.02.20 | 1e ronde | Tomas Machac | Leopold Zima | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Koblenz Challenger | I. hard |
Tomas Machac form & Leopold Zima form
Tomas Machac - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
27.03.24 Kwartfinale | vs. Jannik Sinner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 4e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 3e ronde | vs. Andy Murray | 5-7, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Andrey Rublev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Darwin Blanch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Adrian Mannarino | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 7-63, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Alexander Bublik | 6-2, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Roberto Bautista Agut | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elias Ymer | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Andy Murray | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Karen Khachanov | 4-6, 6-74, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Frances Tiafoe | 6-4, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Rinky Hijikata | 7-5, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-75, 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blake Ellis | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
22.11.23 Rubber 1 | vs. Jordan Thompson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-4, 1-4, - Tomas Machac - scratch | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Stefanos Tsitsipas | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Emil Ruusuvuori | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jurij Rodionov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Laslo Djere | 7-5, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Stan Wawrinka | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Dino Prizmic | 6-74, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail |
Leopold Zima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |