WEDSTRIJD
24.08.20 | 1e ronde | Tomas Martin Etcheverry | Alessandro Giannessi | 6-3, 4-6, 6-1 | Trieste Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Tomas Martin Etcheverry | Alessandro Giannessi | |
1e Service % | 57/76 (75%) | 39/72 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/57 (63%) | 21/39 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/19 (63%) | 15/33 (45%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/72 (50%) | 28/76 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/148 (57%) | 64/148 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 7 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tomas Martin Etcheverry | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tomas Martin Etcheverry | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tomas Martin Etcheverry | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tomas Martin Etcheverry | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tomas Martin Etcheverry | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tomas Martin Etcheverry | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tomas Martin Etcheverry | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Tomas Martin Etcheverry | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tomas Martin Etcheverry | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tomas Martin Etcheverry | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tomas Martin Etcheverry | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Tomas Martin Etcheverry | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tomas Martin Etcheverry | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tomas Martin Etcheverry vs. Alessandro Giannessi - onderlinge wedstrijden
24.08.20 | 1e ronde | Tomas Martin Etcheverry | Alessandro Giannessi | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | Trieste Challenger | Clay |
28.01.20 | 2e ronde | Alessandro Giannessi | Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Punta Del | Clay |
Tomas Martin Etcheverry form & Alessandro Giannessi form
Tomas Martin Etcheverry - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Andy Murray | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nicolas Jarry | 6-4, 5-7, - Tomas Martin Etcheverry - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Federico Coria | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
03.02.24 | vs. Timofey Skatov | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Novak Djokovic | 3-6, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Gael Monfils | 6-4, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Andy Murray | 6-4, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-74, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Tomas Machac | 7-65, 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Novak Djokovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Holger Rune | 1-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Andy Murray | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
06.10.23 2e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 2e ronde | vs. Casper Ruud | 6-1, 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 6-75, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
24.09.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Korda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 2e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 1e ronde | vs. Luke Saville | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
17.09.23 | vs. Edas Butvilas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Stan Wawrinka | 6-76, 7-67, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-3, 6-73, 1-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
04.08.23 Halve finale | vs. Sebastian Baez | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail |
Alessandro Giannessi - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail |