WEDSTRIJD
08.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Tomas Papik | Dylan Salton | 6-4, 6-3 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
JAR
09.09.02, 21 Jaar
12858 $
09.09.02, 21 Jaar
12858 $
Tomas Papik vs. Dylan Salton - onderlinge wedstrijden
08.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Tomas Papik | Dylan Salton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Tomas Papik form & Dylan Salton form
Tomas Papik - laatste wedstrijden
M25 Wetzlar - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 6-73, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Horak | 5-7, 3-1, - Tomas Papik - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.21 Kwalif. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hendrik Jebens | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Havlicek | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 Kwalif. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Horak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Stolin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 7-68, 1-10 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Marek Gengel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Illya Beloborodko | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
22.09.20 Kwalif. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Radojkovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mick Veldheer | 3-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-1, - Tomas Papik - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Simone Roncalli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. David Poljak | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Dylan Salton - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hien Pham | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 6-2, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Knezevic | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Harrison Adams | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Atharva Sharma | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Siddhant Banthia | 6-2, 4-3, Siddhant Banthia - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Spadola | 0-2, - Dylan Salton - scratch | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Abraham Ramirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Alessandro Coccioli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Matthew William Donald | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Jordan Hasson | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Edan Leshem | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Parth Aggarwal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Guelfo Baldovinetti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Brosset | 1-4, - Dylan Salton - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Lazar Milicevic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-1, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 1-6, 0-4, - Dylan Salton - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Atakan Karahan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |