WEDSTRIJD
04.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Tomislav Jotovski | Lynn Max Kempen | 6-3, 6-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
11.11.94, 29 Jaar
11.11.94, 29 Jaar
Tomislav Jotovski vs. Lynn Max Kempen - onderlinge wedstrijden
04.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Tomislav Jotovski | Lynn Max Kempen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Tomislav Jotovski form & Lynn Max Kempen form
Tomislav Jotovski - laatste wedstrijden
M25 Skopje - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Alen Moritz Hodzic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Drinic | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Viktor Markov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.07.22 Kwalif. | vs. Drazen Petrovic | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Vasilev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Roko Horvat | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ivailo Keremedchiev | 6-1, 4-3, Ivailo Keremedchiev - scratch | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Xian Yao Zhou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Jakub Paul | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Oleksandr Bielinskyi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.06.22 Kwalif. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 0-3, - Tomislav Jotovski - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-76, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Ulcinj - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.22 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Postay | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emilien Voisin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 7-5, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.22 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
20.01.22 2e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 1-3, - Tomislav Jotovski - scratch | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Akram El Sallaly | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail |
Lynn Max Kempen - laatste wedstrijden
M15 Telde - Clay | ||||
25.11.19 Kwalif. | vs. Luca Sanchez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Shangichev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
18.11.19 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gokalp Ayar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mate Voros | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Michalis Sakellaridis | 2-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Prehn | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Kai Wehnelt | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Leopold Zima | 7-63, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Brutscher | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.19 Kwalif. | vs. Niklas Albuszies | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Adrian Oetzbach | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fred Olivier Schommer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Bart Stevens | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 4-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Raffaele Giuliano | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ameur Ben Hassen | 5-0, Ameur Ben Hassen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Germany F16 - I. hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Mannapov | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F7 - Clay | ||||
06.08.18 Kwalif. | vs. Yanais Laurent | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Benoit Lanckohr | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Bistre | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Germany F10 - Clay | ||||
29.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Loccisano | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |