WEDSTRIJD
12.07.17 | 1e ronde | Tomislav Jotovski | Zura Tkemaladze | 6-1, 6-1 | Georgia F2 | Clay |
STATISTIEKEN
Tomislav Jotovski | Zura Tkemaladze | |
1e Service % | 22/44 (50%) | 19/42 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/22 (77%) | 10/19 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/22 (64%) | 8/23 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/42 (57%) | 13/44 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tomislav Jotovski vs. Zura Tkemaladze - onderlinge wedstrijden
12.07.17 | 1e ronde | Tomislav Jotovski | Zura Tkemaladze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Georgia F2 | Clay |
Tomislav Jotovski form & Zura Tkemaladze form
Tomislav Jotovski - laatste wedstrijden
M25 Skopje - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Alen Moritz Hodzic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Drinic | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Viktor Markov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.07.22 Kwalif. | vs. Drazen Petrovic | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Vasilev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Roko Horvat | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ivailo Keremedchiev | 6-1, 4-3, Ivailo Keremedchiev - scratch | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Xian Yao Zhou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Jakub Paul | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Oleksandr Bielinskyi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.06.22 Kwalif. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 0-3, - Tomislav Jotovski - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-76, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Ulcinj - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.22 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Postay | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emilien Voisin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 7-5, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.22 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
20.01.22 2e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 1-3, - Tomislav Jotovski - scratch | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Akram El Sallaly | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail |
Zura Tkemaladze - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Edas Butvilas | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Ifi | 7-62, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tomasz Berkieta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-4, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Alastair Gray | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Arthur Bonnaud | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alex Knaff | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Ali Habib | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Christopher Bulus | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |