WEDSTRIJD
06.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Tomislav Jotovski | Zvonimir Oreskovic | 6-1, 6-1 | M15 Burgas | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Croatia
09.01.98, 26 Jaar
09.01.98, 26 Jaar
Tomislav Jotovski vs. Zvonimir Oreskovic - onderlinge wedstrijden
06.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Tomislav Jotovski | Zvonimir Oreskovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Burgas | Clay |
30.05.18 | 1e ronde | Tomislav Jotovski | Zvonimir Oreskovic | 5-1, Zvonimir Oreskovic - scratch | wedstrijd detail | Bosnia & | Clay |
Tomislav Jotovski form & Zvonimir Oreskovic form
Tomislav Jotovski - laatste wedstrijden
M25 Skopje - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Alen Moritz Hodzic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Drinic | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Viktor Markov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.07.22 Kwalif. | vs. Drazen Petrovic | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Vasilev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Roko Horvat | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ivailo Keremedchiev | 6-1, 4-3, Ivailo Keremedchiev - scratch | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Xian Yao Zhou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Jakub Paul | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Oleksandr Bielinskyi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.06.22 Kwalif. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 0-3, - Tomislav Jotovski - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-76, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Ulcinj - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.22 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Postay | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emilien Voisin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 7-5, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.22 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
20.01.22 2e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 1-3, - Tomislav Jotovski - scratch | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Akram El Sallaly | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail |
Zvonimir Oreskovic - laatste wedstrijden
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Bertran | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mile Matic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Burgas - Clay | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Randjelovic | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
Portoroz Challenger - Hard | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Tomas Lipovsek Puches | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Petr Michnev | 3-5, - Zvonimir Oreskovic - scratch | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Kurzmann | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 2-5, - Zvonimir Oreskovic - scratch | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Jerolimov | 6-2, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Doboj - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Sabit Suntic | 6-4, 0-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Milakovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prijedor - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Sanchez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Tadija Radovanovic | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isa Mammetgulyyev | 7-5, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Constantin Schmitz | 0-2, - Zvonimir Oreskovic - scratch | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
28.10.18 Kwalif. | vs. Aleksas Tverijonas | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Italy F21 - Clay | ||||
29.07.18 Kwalif. | vs. Horst Rieder | 0-3, - Zvonimir Oreskovic - scratch | wedstrijd detail | |
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Bernard | 3-6, 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
Austria F1 - Clay | ||||
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Staeheli | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
30.05.18 1e ronde | vs. Tomislav Jotovski | 1-5, - Zvonimir Oreskovic - scratch | wedstrijd detail | |
28.05.18 Kwalif. | vs. Manfred Fellin | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Milos Vukovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Dragovic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bulgaria F1 - Hard | ||||
17.05.18 2e ronde | vs. Calin Manda | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.18 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 1-1, Yan Sabanin - scratch | wedstrijd detail | |
Hungary F1 - Clay | ||||
06.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Maric | 6-73, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail |