WEDSTRIJD
16.12.20 | Kwalif. | Tommaso Carnevale-Miino | Aleksandr Braynin | 6-3, 7-5 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
05.05.00, 23 Jaar
05.05.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tommaso Carnevale-Miino vs. Aleksandr Braynin - onderlinge wedstrijden
16.12.20 | Kwalif. | Tommaso Carnevale-Miino | Aleksandr Braynin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Tommaso Carnevale-Miino form & Aleksandr Braynin form
Tommaso Carnevale-Miino - laatste wedstrijden
M15 Sunrise - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emmett Ward | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Marc Majdandzic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Alen Moritz Hodzic | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdinand Kloesters | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Adam Jurajda | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Florian Broska | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Felix Einig | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Kirchner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Olle Noltorp | 6-73, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isac Stroemberg | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Cristian Carteputreda | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Simeon Terziev | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Morris Kipcak | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rochester - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Evan Bynoe | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. David Saye | 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brett Winters | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Laval - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niels Peter Van Noord | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaipo Marshall | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Keshav Chopra | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eloi Roux | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kendrick Lambrano Suarez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Aleksandr Braynin - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Matyas Cerny | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Adriano Dzhenev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Emilien Demanet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Alex Knaff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Karl Friberg | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Silva | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Roman Postolka | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Serafin Zund | 6-72, 6-1, 10-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Francisco Rocha | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Simon Freund | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. David Pichler | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Max Dahlin | 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Oliver Crawford | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Adam Panaras | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail |