WEDSTRIJD
25.05.23 | Kwartfinale | Tommaso Compagnucci | Philip Florig | 7-5, 6-1 | M15 Warmbad | Clay |
STATISTIEKEN
Tommaso Compagnucci | Philip Florig | |
1e Service % | 31/63 (49%) | 65/89 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/31 (68%) | 34/65 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/32 (56%) | 7/24 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/89 (54%) | 24/63 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/152 (57%) | 65/152 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tommaso Compagnucci | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tommaso Compagnucci | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Philip Florig | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tommaso Compagnucci | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Philip Florig | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tommaso Compagnucci | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Philip Florig | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tommaso Compagnucci | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tommaso Compagnucci | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Tommaso Compagnucci | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tommaso Compagnucci | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tommaso Compagnucci | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tommaso Compagnucci | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tommaso Compagnucci vs. Philip Florig - onderlinge wedstrijden
30.07.23 | 1e ronde van de kwal. | Tommaso Compagnucci | Philip Florig | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Luedenscheid Challenger | Clay |
25.05.23 | Kwartfinale | Tommaso Compagnucci | Philip Florig | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Warmbad | Clay |
Tommaso Compagnucci form & Philip Florig form
Tommaso Compagnucci - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Piraino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Sorger | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mateo Martinovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Petr Michnev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Marc Majdandzic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Josip Simundza | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Rispoli | 7-63, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Nathan Trouve | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Nikita Ianin | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Daniel Michalski | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Benito Massacri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gerald Melzer | 6-74, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Alessandro Pecci | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Sander Jong | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Philip Florig - laatste wedstrijden
M15 Villers - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 2-6, 1-3, - Philip Florig - scratch | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henrique Rocha | 6-76, - Philip Florig - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Dominik Boehler | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. John Hallquist Lithen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Compagnucci | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Daniel Paty | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Arthur Nagel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Facundo Yunis | 6-77, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mayo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Facundo Yunis | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
25.05.23 Kwartfinale | vs. Tommaso Compagnucci | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Mick Veldheer | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Liam Gavrielides | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Deney Wassermann | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
15.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |