WEDSTRIJD
22.02.21 | 1e ronde | Tommy Robredo | Nino Serdarusic | 6-0, 6-4 | Gran Canaria | Clay |
STATISTIEKEN
Tommy Robredo | Nino Serdarusic | |
1e Service % | 30/51 (59%) | 22/44 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/30 (70%) | 11/22 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/21 (67%) | 10/22 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/44 (52%) | 16/51 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tommy Robredo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Tommy Robredo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tommy Robredo | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Nino Serdarusic | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Tommy Robredo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tommy Robredo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tommy Robredo | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tommy Robredo | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tommy Robredo | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tommy Robredo vs. Nino Serdarusic - onderlinge wedstrijden
22.02.21 | 1e ronde | Tommy Robredo | Nino Serdarusic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Gran Canaria | Clay |
Tommy Robredo form & Nino Serdarusic form
Tommy Robredo - laatste wedstrijden
Barcelona - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
09.03.22 2e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.22 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
05.10.21 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
14.06.21 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 6-2, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Quentin Halys | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
02.03.21 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
24.02.21 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya 2 - Clay | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya Challenger - Clay | ||||
31.01.21 Halve finale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.21 Kwartfinale | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.21 2e ronde | vs. Blaz Kavcic | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.21 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Marbella Challenger - Clay | ||||
26.10.20 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 0-6, 0-3, - Tommy Robredo - scratch | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Clay | ||||
13.10.20 1e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur De Greef | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Biella Challenger - Clay | ||||
28.09.20 1e ronde | vs. Remy Bertola | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
13.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
01.09.20 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
Prague II - Clay | ||||
22.08.20 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Otte | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
03.10.19 3e ronde | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Nino Serdarusic - laatste wedstrijden
Barletta Challenger - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
30.03.24 Finale | vs. Valentin Royer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Halve finale | vs. Marcello Serafini | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Cezar Cretu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Valentin Royer | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ethan Quinn | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Martin Damm | 7-65, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Eliot Spizzirri | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-64, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Denys Klok | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |