WEDSTRIJD
02.10.21 | Halve finale | Ugo Blanchet | Guy Den Ouden | 6-4, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Ugo Blanchet | Guy Den Ouden | |
1e Service % | 36/51 (71%) | 33/63 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/36 (81%) | 20/33 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/15 (47%) | 11/30 (37%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/63 (51%) | 15/51 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/114 (60%) | 46/114 (40%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ugo Blanchet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ugo Blanchet | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Guy Den Ouden | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ugo Blanchet | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ugo Blanchet | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Guy Den Ouden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ugo Blanchet | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ugo Blanchet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Guy Den Ouden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ugo Blanchet | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ugo Blanchet | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Guy Den Ouden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ugo Blanchet | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ugo Blanchet | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ugo Blanchet vs. Guy Den Ouden - onderlinge wedstrijden
10.10.21 | Finale | Guy Den Ouden | Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
02.10.21 | Halve finale | Ugo Blanchet | Guy Den Ouden | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Ugo Blanchet form & Guy Den Ouden form
Ugo Blanchet - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Maximilian Marterer | Maximilian Marterer - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - scratch | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail |
Guy Den Ouden - laatste wedstrijden
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 6-0, 3-0, Louis Wessels - scratch | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 0-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. August Holmgren | 5-7, 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Mark Wallner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Attila Boros | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Maximus Jones | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-1, 3-5, - Guy Den Ouden - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-71, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Adam Heinonen | 6-74, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 3-0, Stuart Parker - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |