WEDSTRIJD
22.01.20 | 1e ronde | Ugo Blanchet | Hugo Pierre | 6-0, 6-3 | M15+H Bressuire | I. hard |
STATISTIEKEN
Ugo Blanchet | Hugo Pierre | |
1e Service % | 31/53 (58%) | 37/53 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/31 (87%) | 16/37 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 9/16 (56%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/53 (53%) | 16/53 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/106 (61%) | 41/106 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 12 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ugo Blanchet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
1-0 | Hugo Pierre | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ugo Blanchet | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Hugo Pierre | |
0-0 | ||
Ugo Blanchet | 4-0 | |
5-0 | Hugo Pierre | |
6-0 |
2 | ||
Ugo Blanchet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Hugo Pierre | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ugo Blanchet | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Hugo Pierre | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
4-1 | Hugo Pierre | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ugo Blanchet | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Hugo Pierre | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ugo Blanchet | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0 | ||
Ugo Blanchet | 6-3 | |
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
13.03.96, 28 Jaar
13.03.96, 28 Jaar
Ugo Blanchet vs. Hugo Pierre - onderlinge wedstrijden
22.01.20 | 1e ronde | Ugo Blanchet | Hugo Pierre | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | M15+H Bressuire | I. hard |
Ugo Blanchet form & Hugo Pierre form
Ugo Blanchet - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Maximilian Marterer | Maximilian Marterer - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - scratch | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail |
Hugo Pierre - laatste wedstrijden
M25 Creteil - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Van Den Dooren | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Gervail | 6-4, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Patrick Schoen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Mouhan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gatien Chaine | 6-0, 6-73, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Mark Wallner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mae Malige | 6-3, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Mark Wallner | 7-65, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Loan Lestir | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bagneres - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Ewen Lumsden | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Damien Nogue | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Zafra | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayane Oumaouche | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tristan Dumas | 1-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Giacomini | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Jules Marie | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leo Vuillaume | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Leo Raquillet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |