WEDSTRIJD
21.07.21 | 1e ronde | Uladzimir Ignatik | Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | M25 Kottingbrunn | Clay |
STATISTIEKEN
Uladzimir Ignatik | Benedikt Emesz | |
1e Service % | 30/51 (59%) | 23/41 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/30 (80%) | 11/23 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 8/18 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/41 (54%) | 15/51 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Uladzimir Ignatik | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Benedikt Emesz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Benedikt Emesz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Benedikt Emesz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Benedikt Emesz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Benedikt Emesz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Benedikt Emesz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Benedikt Emesz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Benedikt Emesz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
05.12.01, 22 Jaar
05.12.01, 22 Jaar
Uladzimir Ignatik vs. Benedikt Emesz - onderlinge wedstrijden
21.07.21 | 1e ronde | Uladzimir Ignatik | Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Kottingbrunn | Clay |
Uladzimir Ignatik form & Benedikt Emesz form
Uladzimir Ignatik - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Moez Echargui | 7-5, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.22 1e ronde | vs. Umut Akkoyun | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Felix Gill | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.22 1e ronde | vs. Calin Manda | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-68, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
04.02.22 Kwartfinale | vs. Lukas Rosol | 6-4, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
03.02.22 2e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 4-1, Chien-Hsun Lo - scratch | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
04.01.22 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
01.11.21 Kwalif. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
08.10.21 Kwartfinale | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest Challenger - Clay | ||||
20.09.21 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 Kwalif. | vs. Tobias Simon | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Mateus Alves | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
25.08.21 2e ronde | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.21 Kwalif. | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Benedikt Emesz - laatste wedstrijden
M25 Austin - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Siem Woldeab | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Brown | 6-72, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Axel Nefve | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Yvo Panak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Hans Rehberg | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Miha Vetrih | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Radovan Michalik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Corey Gaal | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Bor Artnak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 5-7, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Schifris | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Matteo Fondriest | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tilen Kovac | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Olle Wallin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Norman - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Hank Trondson | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jake Trondson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Alexander Petrov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Innsbruck - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 6-711, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-4, 1-0, Viacheslav Bielinskyi - scratch | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Timofey Stepanov | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Venturini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |