WEDSTRIJD
23.08.21 | Kwalif. | Uladzimir Ignatik | Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | Prague 3 | Clay |
STATISTIEKEN
Uladzimir Ignatik | Elmar Ejupovic | |
1e Service % | 63/103 (61%) | 65/100 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 49/63 (78%) | 47/65 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/40 (40%) | 14/35 (40%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/100 (39%) | 38/103 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 104/203 (51%) | 99/203 (49%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 13 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Uladzimir Ignatik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Uladzimir Ignatik | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Uladzimir Ignatik | 6-6 | |
0-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Uladzimir Ignatik | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 | Elmar Ejupovic | |
0-0 | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Uladzimir Ignatik vs. Elmar Ejupovic - onderlinge wedstrijden
23.08.21 | Kwalif. | Uladzimir Ignatik | Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Prague 3 | Clay |
Uladzimir Ignatik form & Elmar Ejupovic form
Uladzimir Ignatik - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Moez Echargui | 7-5, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.22 1e ronde | vs. Umut Akkoyun | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Felix Gill | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.22 1e ronde | vs. Calin Manda | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-68, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
04.02.22 Kwartfinale | vs. Lukas Rosol | 6-4, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
03.02.22 2e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 4-1, Chien-Hsun Lo - scratch | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
04.01.22 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
01.11.21 Kwalif. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
08.10.21 Kwartfinale | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest Challenger - Clay | ||||
20.09.21 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 Kwalif. | vs. Tobias Simon | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Mateus Alves | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
25.08.21 2e ronde | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.21 Kwalif. | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Elmar Ejupovic - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sion - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |