WEDSTRIJD
23.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Ulises Blanch | Gian Marco Moroni | 7-68, 4-6, 6-3 | Paris | Clay |
STATISTIEKEN
Ulises Blanch | Gian Marco Moroni | |
1e Service % | 60/104 (58%) | 89/131 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 51/60 (85%) | 61/89 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/44 (52%) | 21/42 (50%) |
Benutte Breakpoints | 2/11 (18%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/131 (37%) | 30/104 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 123/235 (52%) | 112/235 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 8 |
Aces | 6 | 10 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ulises Blanch | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ulises Blanch | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ulises Blanch | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ulises Blanch | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Gian Marco Moroni | |
0-0 | ||
Ulises Blanch | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ulises Blanch | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
2 | ||
0-0 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ulises Blanch | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ulises Blanch | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ulises Blanch | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ulises Blanch | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Ulises Blanch | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ulises Blanch | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ulises Blanch | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ulises Blanch | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-2 | Gian Marco Moroni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ulises Blanch | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ulises Blanch vs. Gian Marco Moroni - onderlinge wedstrijden
23.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Ulises Blanch | Gian Marco Moroni | 7-68, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
08.05.19 | 2e ronde | Gian Marco Moroni | Ulises Blanch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Rome Challenger | Clay |
Ulises Blanch form & Gian Marco Moroni form
Ulises Blanch - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 Halve finale | vs. Luca Castagnola | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Finale | vs. Matej Dodig | 0-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. John Sperle | 6-4, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dali Blanch | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Beauge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Izan Almazan Valiente | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darian King | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Andres Martin | 7-63, 7-610 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Andrew Fenty | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Sigouin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Steve Johnson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Adam Walton | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. John Echeverria | 4-6, 7-64, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carretero | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Modena Challenger - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Stodder | 4-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Dali Blanch | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 7-65, Vitaliy Sachko - scratch | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rigele Te | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Karol | 6-4, 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wilson Leite | 0-1, - Ulises Blanch - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Gian Marco Moroni - laatste wedstrijden
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Debru | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Stijn Slump | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-1, Gian Marco Ortenzi - scratch | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 6-1, 6-72, 0-3, - Gian Marco Moroni - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Pietro Marino | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sergi Fita Juan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Robert Strombachs | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Toby Martin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Nick Chappell | 6-4, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Phoenix Weir | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Stijn Slump | 6-75, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 7-5, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Flores | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
01.09.23 Halve finale | vs. Ryan Nijboer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 Kwartfinale | vs. Michiel De Krom | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 0-4, - Gian Marco Moroni - scratch | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castagnola | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rovereto Challenger - I. hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-4, 3-6, 0-4, - Gian Marco Moroni - scratch | wedstrijd detail |