WEDSTRIJD
01.10.19 | Kwalif. | Umut Akkoyun | Kristof Minarik | 1-6, 7-5, 10-8 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
10.07.00, 23 Jaar
17351 $
10.07.00, 23 Jaar
17351 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
18.03.01, 23 Jaar
18.03.01, 23 Jaar
Umut Akkoyun vs. Kristof Minarik - onderlinge wedstrijden
01.10.19 | Kwalif. | Umut Akkoyun | Kristof Minarik | 1-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Umut Akkoyun form & Kristof Minarik form
Umut Akkoyun - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 6-2, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Jeremy Taylor | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Etty | 6-3, 3-1, Edward Etty - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beren Tan | 7-5, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cihan Akay | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yannik Kelm | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmet Atabay | 6-3, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samir Mustafin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Verdese | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Cherepin | 5-7, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Rafael Giotis | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Gospodjinacki | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Valentin Royer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.22 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Todorovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Kristof Minarik - laatste wedstrijden
M15 Norman - I. hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Nhavene | 6-75, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Nicolas Buitrago | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Krischke | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merse Deli | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Norman - I. hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Daniel Rodrigues | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Evan Bynoe | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Nitzan Ricklis | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jurence Zosimo Mendoza | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Connor Farren | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Nico Hornitschek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Patrik Rikl | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.22 Kwalif. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Presuhn | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.21 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Cebic | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Lambert Ruland | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
24.09.21 2e ronde | vs. Kristijan Juhas | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |