WEDSTRIJD
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Valentin Lapalu | Peetu Pohjola | 7-65, 6-2 | M25 Madrid | Clay |
STATISTIEKEN
France
13.03.02, 22 Jaar
13.03.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Finland
21.01.01, 23 Jaar
21.01.01, 23 Jaar
Valentin Lapalu vs. Peetu Pohjola - onderlinge wedstrijden
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Valentin Lapalu | Peetu Pohjola | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Madrid | Clay |
Valentin Lapalu form & Peetu Pohjola form
Valentin Lapalu - laatste wedstrijden
M25 Badalona - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 0-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Michel Hopp | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martijn Kerssens | 6-4, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Borrelli | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stijn Pel | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Bilardo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Axel Garcian | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Hugo Pierre | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Covato | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Niels Villard | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Umberto Giovannini | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Friis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-1, 6-73, 8-10 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maxime Mora | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Timothy Gray | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Getxo - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Arthur Bonnaud | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keanu Elias Immler | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Allan Deschamps | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eduard Silviu Schipor | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Etienne Donnet | 6-4, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Grasse - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Peetu Pohjola - laatste wedstrijden
M15 Valencia - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Belda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Melero Kretzer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Van Raemdonck | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sean Cuenin | 7-64, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Romain Faucon | 6-1, 1-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Enmanuel Munoz | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Rae | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Ivan Kazakov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Axel Herberg | 6-3, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Merino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Mikel Martinez | 6-2, 6-77, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. David De Hoyos Rodriguez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Facundo Bermejo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Perez Martin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nil Regas Luis | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Aleksander Orlikowski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yann Wojcik | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Wojciech Marek | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Repkin | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gola | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Veikkolainen Jansson | 2-6, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-4, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Luis Francisco | 6-1, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |