WEDSTRIJD
04.09.19 | 2e ronde | Valentin Royer | Andrew Paulson | 6-2, 6-4 | U.S. Open | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
Valentin Royer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valentin Royer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valentin Royer | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valentin Royer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Valentin Royer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valentin Royer | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valentin Royer | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-3 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valentin Royer | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Valentin Royer | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valentin Royer vs. Andrew Paulson - onderlinge wedstrijden
04.09.19 | 2e ronde | Valentin Royer | Andrew Paulson | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | U.S. Open | Hard |
Valentin Royer form & Andrew Paulson form
Valentin Royer - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Niccolo Baroni | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 4-4, - Valentin Royer - scratch | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Alexander Blockx | 7-67, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Quesada Perez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Gastao Elias | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Alastair Gray | 6-71, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Charles Broom | 6-3, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Jules Marie | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Marek Gengel | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Jakub Nicod | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Amit Vales | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alexander Blockx | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Matthew William Donald | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Adam Heinonen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jonas Trinker | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Andrew Paulson - laatste wedstrijden
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.23 2e ronde | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail |