WEDSTRIJD
08.08.20 | 1e ronde | Valentin Vacherot | Mate Valkusz | 7-5, - scratch | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Valentin Vacherot | 0-0 | |
0-0, 15-30, 30-30 | ||
0-1 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Valentin Vacherot | 0-2 | |
0-0, 15-0 | ||
1-2 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Valentin Vacherot | 1-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
2-3 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Valentin Vacherot | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Valentin Vacherot | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-4 | Mate Valkusz | |
0-0 | ||
Valentin Vacherot | 5-5 | |
0-0, 30-0 | ||
6-5 | Mate Valkusz | |
0-0, 30-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Valentin Vacherot | 0-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valentin Vacherot vs. Mate Valkusz - onderlinge wedstrijden
08.08.20 | 1e ronde | Valentin Vacherot | Mate Valkusz | 7-5, Mate Valkusz - scratch | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Valentin Vacherot form & Mate Valkusz form
Valentin Vacherot - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Garin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | - | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-75, 7-64 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Adam Walton | 3-6, 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Dane Sweeny | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Enzo Couacaud | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
13.01.24 Finale | vs. Manuel Guinard | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Arthur Fery | Arthur Fery - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Tennys Sandgren | 6-72, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
06.01.24 Finale | vs. Lucas Pouille | 3-2, Lucas Pouille - scratch | wedstrijd detail | |
05.01.24 Halve finale | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Francesco Passaro | 4-6, 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Laurent Lokoli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 7-61, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Manuel Guinard | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thanapet Chanta | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Kwartfinale | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Bernard Tomic | 5-7, 7-5, 6-76 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Blaise Bicknell | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Mate Valkusz - laatste wedstrijden
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - scratch | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |